Gra scenariuszowa – GENERATOR MOCY

Czas trwania: 3 – 6 godz.

Język: polski

Liczba graczy: od 30 do 100 osób

Realizacja: outdoor / indoor


Gra uczy kreatywności, zarządzania priorytetami, rozwiązywania problemów, umiejętności planowania i zarządzania zasobami. Uczy też współdziałania i współodpowiedzialności, sprawnej komunikacji, wyłania liderów i uzmysławia ich znaczenie w sytuacjach problemowych. Buduje zaufanie, a uczestnicy uświadamiają sobie, że nic nie buduje tak silnych więzi jak wspólne pokonywanie przeszkód.


Rok 2099. Federacja Państw Europejskich przeżywa wewnętrzny kryzys. Na starym kontynencie kończy się pewna epoka. Grupa terrorystyczna pod wodzą Iwana Niedźwiedziewa walczy o ustanowienie Nowego Porządku. Szaleńcom udało się wykraść największą istniejącą bombę atomową Car II. W związku z narastającym napięciem Prezydent powołał sztab kryzysowy i zaprosił przedstawicieli władzy na pilne spotkanie. To właśnie Ty oraz Twoi koledzy i koleżanki będziecie zaproszeni na to szczególne spotkanie. Na spotkaniu z Prezydentem i jego świtą otrzymacie specjalną instrukcję do działania antykryzysowego. Zostaniesz przydzielony do Pododdziału, gdzie działaniami będzie koordynował wyszkolony Borowiec. CZAS ROZPOCZĄĆ AKCJĘ…

Zapraszamy do gry, której scenariusz, w kontekście dzisiejszego zagrożenia terrorystycznego, niestety wydaje się bardzo realny. Proponujemy Państwu połączenie zabawy z profesjonalnym szkoleniem antykryzysowym, antyterrorystycznym oraz Kursem Ratownictwa. Gra ma na celu nabycie podstawowych umiejętności niezbędnych w przypadku zaistnienia sytuacji kryzysowej. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów ratownictwa oraz byłych pracowników GROM-u.

Podczas gry uczestnicy będą mieli za zadanie przetrwać w warunkach wrogiego środowiska i wysokiego zagrożenia. Podczas kryzysu, wojny nie ma miejsca na błędy, a o sukcesie decyduje silny, zgrany i samodzielny zespół, na którego czele musi stać sprawny lider. Zgrany zespół, w którym każdy z nich czuje się odpowiedzialny za sukces całości to gwarancja powodzenia każdego działania.

ZASTOSOWANIE

Szkolenie dla menadżerów; szkolenie dla pracowników; team building; event marketing; spotkania dla klientów

UWAGA: Grę dopasowujemy modułowo do zdiagnozowanych potrzeb i wyznaczonych celów. Szczegółowy opis gry przekazujemy tylko na spotkaniach w firmie.

ZAPYTAJ

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić grę. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin.

formularz kontaktowy