O nas

EFEKT MOTYLA

Inspiruje nas anegdotyczny efekt motyla, którego trzepot skrzydeł jest w stanie wywołać tornado w zupełnie innym miejscu… Nasze eventy mają wywołać nie tylko pozytywne emocje podczas wspólnej zabawy, ale też twórczo wpłynąć na zmiany, które dokonają się wewnątrz Twojego zespołu. Silna identyfikacja z marką, współdziałanie i zgrany zespół to siła, która napędza nas do działania. „Zatrzepoczemy” na evencie po to, byś zwrócił uwagę na to, jak ważne jest stworzenie pozytywnych emocji. Wtedy zespół współpracuje lepiej, chętniej, skuteczniej i efektywniej.

Niemal 15 lat na rynku, podczas których zrealizowaliśmy 1000 eventów oraz szkoleń, uczyniło z nas markę, która wyróżnia się innowacyjnością, charyzmą i profesjonalizmem. Zaufało nam kilkaset firm. Dołącz do nich!

CO NAS WYRÓŻNIA

MAKSIMUM ZAANGAŻOWANIA – innowacyjność, entuzjazm, perfekcjonizm, niepowtarzalność oraz niezwykła umiejętność budowania pozytywnych emocji, które rodzą zaangażowanie.

ANIMATORZY/TRENERZY/KONFERANSJERZY – zespół niezwykłych ludzi, którzy rozumieją emocje i potrafią wyzwalać w uczestnikach ogromne pokłady entuzjazmu. Dzięki temu Twoi pracownicy przyjmują naturalną, otwartą postawę, dają się poznać takimi, jakimi naprawdę są, a dodatkowo odkrywają swoje talenty.

WARSZTAT PRACY

Posiadamy własne profesjonalne zaplecze techniczne – nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, ekrany projekcyjne, projektory, mobilną scenę. Całość obsługiwana jest przez doświadczoną obsługę techniczną. Zapraszamy także do wynajmu.