Eventy

DLA CIEBIE WYRÓŻNIAMY EVENTY

Kreujemy wyjątkowe eventy, imprezy integracyjne, team-buildingi, promocje marek. Za każdym razem sięgamy po nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania. Zaskakujemy pomysłowością i kreatywnością.

Organizujemy eventy – konferencje, imprezy okolicznościowe, konferencje sprzedażowe, pikniki, wydarzenia kulturalne, imprezy integracyjne, team- buildingi, bankiety, gale, spotkania biznesowe.

Działamy kompleksowo. Organizacja eventów jest naszą pasją.

JAK DZIAŁAMY

ETAP I spotkanie rozpoznawcze – zanim przygotujemy ofertę eventu dla Ciebie, chcemy poznać Twoje oczekiwania. Celem tego spotkania jest poznanie Twoich potrzeb, abyśmy przygotowali idealnie dopasowany event.

ETAP II prezentacja wstępnego projektu wraz z kosztorysem.

ETAP III spotkanie – omówienie przygotowanego przez nas projektu w szczegółach oraz dopasowanie koncepcji do Twojej wizji, potrzeb oraz zakładanego budżetu.

ETAP IV organizacja eventu.

ETAP V spotkanie podsumowujące, pisemny raport po imprezie.

CO Z NAMI OSIĄGNIESZ

  • pozytywnie zaskoczysz Twoich pracowników i Klientów
  • Twoi pracownicy i Klienci będą silniej identyfikować się z marką
  • wzmocnisz pozycję swojej markiW CO GRAMY

Podstawą gier miejskich jest osadzenie ich w ciekawej fabule oraz interesującym miejscu. Musi być oparta na intrygującym i pełnym zwrotów akcji scenariuszu. To sprawi, że gracze z lekkością wejdą w wykreowany świat i będą śmiało go współtworzyć.

Tworzymy scenariusze, które realizują zamierzone przez firmę cele, są dopasowane do danej grupy graczy, także nawiązują do wyjątkowości miejsca, w której odbywa się gra.

MIEJSCE REALIZACJI

Nasze gry miejskie dostosowujemy do wybranego przez Ciebie miejsca, tworzymy scenariusz, który eksponuje jego walory.

uczestnicy…

Graczami mogą być pracownicy, goście i Klienci firmy. Oferujemy również organizację eventów w postaci gier miejskich dla obcokrajowców, w języku angielskim lub niemieckim.

CZAS TRWANIA

  • od 3 do 5 godzin

pamiątki…

  • Gracze mogą otrzymać ActionCityGame zawierający ciekawostki związane z odwiedzanymi miejscami.