Gra scenariuszowa – Kameleon

Czas trwania: 3-4 godz.

Liczba graczy: od 18 do 200 osób

Liczba graczy: od 18 do 200 osób

Realizacja: outdoor / indoor

Gra scenariuszowa „kameleon” oswoi Cię ze zmianami i nada im konkretną wartość. Będziesz miał okazję wspólnie ze swoim zespołem zidentyfikować swoją postawę wobec zmian. Mistrzowie Gry wprowadzą Cię do fikcyjnego świata zabawy, gdzie dzięki niej uświadamiasz sobie, że zmiana nie musi być źródłem porażki. Jednocześnie poznasz lepiej swój system wartości, ta wiedza może okazać się dla Ciebie bardzo zaskakująca. A co najcenniejsze poczujesz, że zmianę można przekuć w sukces. Gra to doskonała, wciągająca i inteligentna zabawa z dużą dawką humoru. Gra scala zespoły i powoduje, że lepiej jesteśmy rozumiani, a tym samym bardziej akceptowani przez otoczenie.


To gra dla wszystkich, którzy chcą poznać lepiej wartości pracowników, oswoić pracowników ze zmianą, nauczyć zarządzania zmianą, zbudować współpracę, udoskonalić komunikację, zbudować pozytywne relacje, zwiększyć akceptację pracowników dla zachodzącego procesu zmian w firmie.


To historia zmiany… zniknął SER ?! Ser to metafora tego, czego pragniemy w życiu. Każdy dąży do jego zdobycia, bo wierzy, że SER uczyni go szczęśliwym. Gdy już zdobędziemy SER, łatwo się do niego przyzwyczajamy. A gdy znika lub gdy ktoś go zabiera, przeżywamy stres. Magazyn to miejsce, w którym szukasz tego, czego pragniesz. Głównym zadaniem graczy jest zdobycie „NOWEGO SERA”.

Dzięki grze poznasz lepiej wartości pracowników, te informacje mogą okazać się bezcenne, przy budowaniu skutecznego systemu motywacyjnego i employer branding’u.

ZASTOSOWANIE

Szkolenie dla menadżerów; team building, integracja, szkolenie dla pracowników Wartościowy dodatek do konferencji i szkoleń (krótszy czas realizacji – 2 godz). Grę dopasowujemy modułowo do zdiagnozowanych potrzeb i wyznaczonych celów.

Szczegółowy opis gry przekazujemy tylko na spotkaniach w firmie.

ZAPYTAJ

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić grę. Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin.

formularz kontaktowy